Podaruj nam 1%

HomeDo serca przytul psa...

Do serca przytul psa...

Od wielu lat organizujemy w Zespole Szkół Społecznych w Korlinie akcję zbiórki karmy i pieniędzy dla czworonożnych mieszkańców słupskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Również w tym roku możemy być dumni z jej efektów, za co organizatorka akcji Lidia Safader-Nędzusiak serdecznie dziękuje wszystkim uczniom i pracownikom szkoły. Cieszy nas zrozumienie dla ciężkiej doli porzuconych czworonogów, które mogą przetrwać w schronisku tylko dzięki pomocy wszystkich ludzi dobrej woli. Zebraliśmy kilkadziesiąt kg makaronu, kasz, ryżu oraz kwotę 260 zł, za którą zakupiono 280 kg suchej karmy dla psów i kotów.


Jesteśmy przekonani, że włączanie się do działań na rzecz pomocy pokrzywdzonym przecież przez ludzi zwierzakom, uczy nas wszystkich zrozumienia dla konieczności niesienia pomocy potrzebującym i słabszym choćby, tak jak w tym przypadku, były nimi "tylko" zwierzęta.

Pracownicy słupskiego schroniska wręczając nam pięknie wydrukowane podziękowanie oraz plakaty przedstawiające ich podopiecznych, nie kryli słów uznania dla uczniów i pracowników naszej szkoły.

Zachęcamy do organizowania podobnych działań w innych szkołach i instytucjach naszej gminy.

Cytat dnia

Za nic to jest, co umiesz, gdy nikogo nie nauczysz.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates