HomeGminny Przegląd Twórczości Przedszkolnej

Gminny Przegląd Twórczości Przedszkolnej

20.05.2011 roku w Łącku odbył się po raz pierwszy Przegląd Twórczości Przedszkolnej, skierowany dla dzieci od 3 do 6 lat uczęszczających do przedszkoli, punktów przedszkolnych i oddziałów przedszkolnych w gminie Postomino. Nasi milusińscy również zgłosiły chęć udziału. W wykonaniu przedszkolaków z Korlina był kujawiak, zatańczony do repertuaru pieśni ludowej "Czerwone jabłuszko", oraz krakowiak, do repertuaru "Krakowiaczek przedszkolaczek".

Dzieci bardzo ciężko ćwiczyły. Nasze maluchy zdobyły II miejsce i wyróżnienie, dla nas wychowawczyń w naszych sercach zajęły pierwsze miejsce i były niepokonane, bo doskonale wiemy jaki to ogromny trud jest dla małego dziecka wyjść na scenę i zatańczyć trudny układ.

A. Sz.