HomeMoja rodzina i ja

Moja rodzina i ja

Wiosna ...początek czerwca. Zbliża się koniec roku szkolnego.... I choć dzieci spragnione swobody, a za oknem tyle pokus... SŁOŃCE!! PLAC ZABAW!!... OGRóD PEŁEN ZAKAMARKóW... to pięcio- i sześciolatki przystąpiły do konkursu organizowanego przez Centrum Kultury i Sportu w Postominie pn.: "Moja rodzina i ja".

Wybierając dowolna technikę plastyczną prezentowały siebie z rodziną wspominając wydarzenia, które najbardziej zapadały im w pamięci np.: spacer z mamą i tatą po plaży, wspólna wycieczka... czy wesołe zabawy w gronie rodziny.

Chcąc doprowadzić prace do końca dzieci, które wybrały rysunek kredką niczym "wirtuozi" narzędzia energicznie prowadziły swe małe rączki w rożnych kierunkach nanosząc efektowne linie ukośne, faliste, zygzakowate itp. Dwóch chłopców i jedna dziewczynka wybrali wyklejanie plasteliną stosując jako środek wyrazu plastycznego "plamę". Uwrażliwieni na kolory prezentowali w swych dziełach istne barwne fajerwerki (Karol!).

Bardzo indywidualnym podejściem do techniki wykazała się Zuzia, która sprawnymi paluszkami wydzierała miękkie plamy z kolorowych wycinanek tworząc najpierw tło, później umieszczając sylwetkę mam i siebie o ostrych wycinanych krawędziach...

Co tu pisać ... zobaczcie sami....

1. Praca Faustynki Szymańskiej

2. Praca Madzi Jurewicz

3. Praca Karola Taraski

4. Praca Wiktora Narkiewicza

5. Praca Łukasza Capar

6. Praca Nelki Sadowskiej

7. Praca Zuzi Żukowskiej

8. Praca Amelki Szymańskiej

9. Praca Madzi Lasek

Free business joomla templates