HomeWycieczka do Słupska

Wycieczka do Słupska

Dnia 29 października 2012 roku dzieci z OP oraz kl. I-III pojechały na wycieczkę do Słupska. W trakcie podróży zapoznały się z okolicznymi miejscowościami oraz podziwiały przepiękny jesienny krajobraz.

Pierwszym punktem wyjazdu było Multikino, a w nim projekcja filmy animowanego pt.: „Żółwik Sammy 2". Uczestnicy wycieczki z zapartym tchem śledzili losy odważnego żółwika , który trafia do oceanarium, aby stać się atrakcją dla bogatych turystów. Główny bohater planuje ucieczkę, która kończy się sukcesem – oswobodzeniem wszystkich mieszkańców rafy koralowej.

Po obejrzeniu filmu wszyscy udali się na Salę Zabaw. Trampoliny, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami oraz wiele innych atrakcji pozwoliło na aktywne spożytkowanie energii: ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej, doskonalenie umiejętności manipulacyjnych , zacieśnienie więzi między rówieśnikami, doskonalenie takich postaw, jak: koleżeństwo, wzajemna pomoc... itp.

Uśmiechnięte twarze dzieci po powrocie to dowód na to, jak bardzo dzieciom podobała się wycieczka.

PODZIEKOWANIE
Składamy serdeczne podziękowanie Paniom: Annie Czernikowskiej, Mai Salabura, Helenie Żukowskiej oraz Panu Postraszyńskiemu za pomoc w opiece nad dziećmi podczas wyjazdy do Multikina w Słupsku w dniu 29 października 2012 r.

Wychowawcy kl. „0"-III
Barbara Ansel, Barbara Kwiatek,
Małgorzata Korowajczyk, Anna Dąbrowska

PODZIEKOWANIE
Składam serdeczne podziękowanie rodzicom pierwszoklasistów: p. Annie Ciesielskiej, p. Aleksandrze Kurek, p. Wioletcie Lasek, p. Katarzynie Szymańskiej oraz p. Helenie Żukowskiej za pomoc w przygotowaniu poczęstunku dla dzieci z okazji uroczystości pasowania na uczniów w dniu 26 października 2012r.

Wychowawca kl. I – Anna Dąbrowska