HomeLiga Bałtycka ORLIK 2012

Liga Bałtycka ORLIK 2012

W dniu 18 listopada 2012 roku na hali sportowej w Postominie odbył się mecz rozgrywki Ligi Bałtyckiej ORLIK 2012 zespołów z Powiatu Sławno. Organizatorem turnieju był UKS JANTAR Korlino. W rozgrywkach wzięło 7 drużyn z terenu powiatu sławieńskiego: UKS Sława Jedynka I Sławno, UKS Sława Jedynka III Sławno, UKS ORLIK Darłowo, UKS Niemica, UKS Grabowa SP Lejkowo, Wiekowianka Wiekowo i gospodarze turnieju UKS Jantar Korlino.

Rozgrywano 10-minutowe mecze, w atmosferze sportowej, zdrowej rywalizacji i wzajemnego szacunku dla przeciwników pozwoliła na sprawne i satysfakcjonujące przeprowadzenie turnieju. W czasie rozgrywek miały miejsce bramki strzelone samemu sobie, a jeden z bramkarzy dostał czerwona kartkę. Ostateczne wyniki turnieju przedstawiają się następująco:

I. UKS ORLIK Darłowo
II. UKS JANTAR Korlino
III. UKS Sława Jedynka I Sławno
IV. UKS NIEMICA
V. UKS Grabowa SP Lejkowo
VI. Wiekowianka Wiekowo
VII. UKS Sława Jedynka III

Wynik tego turnieju sprawiły szczególnie wiele radości gospodarzom- UKS Jantar Korlino, którzy zajęli II miejsce. Podczas ostatniego turnieju drużyna ta była na miejscu V- awans sprawił młodym piłkarzom wielką radość.

Na zakończenie turnieju wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i długopisy, a drużyny zasłużone puchary.

Wyłoniono najlepszego zawodnika – Jakub Hencel z UKS Niemica, najlepszego bramkarza Jakub Cichosz UKS Jantar Korlino i najlepszego strzelca- Oskar Szarycz UKS Orlik Darłowo. Nagrody wręczył Paweł Sadowski – kierownik drużyny UKS Jantar Korlino, Krzysztof Klimkowski – trener UKS Jantar Korlino, Maria Lech-Szajner Prezes UKS Jantar Korlino oraz Sylwia Koźlińska – starościna turnieju.

UKS JANTAR Korlino jako organizator turnieju składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do wspaniałej organizacji turnieju w Postominie. Szczególne podziękowania składamy sponsorom turnieju: Pani Halinie Wenda Dyrektor Zespołu Szkół w Postominie za udostępnienie hali sportowej, Państwu Tama z Jarosławca właścicielom Cukierni TAJA – za słodkie bułki, Państwu Boruckim z Łącka – właścicielom miejscowej piekarni – za bułki i ciasto, Państwu Żrodowskim z Jarosławca za wykonanie grawerek na nagrodach, Firmie DECATHLON ze Słupska za długopisy, Panu Mieczysławowi Zawadzie właścicielowi „JACKOWA" z Jarosławca za karton bananów.

Wyrazy podziękowania składamy również rodzicom sportowców UKS JANTAR Korlino za szczególne zaangażowanie w przygotowania i organizację turnieju oraz sportowe kibicowanie. W sposób szczególny dziękujemy trenerowi UKS Jantar Korlino Panu Krzysztofowi Klimkowskiemu – który całym swoim sercem angażuje się w rozwój młodych piłkarzy. Gratulujemy!

Życzymy dalszych sukcesów wszystkim młodym piłkarzom, wiele, wiele sił i wytrwałości w tegorocznych kolejnych turniejach Bałtyckiej Ligi ORLIKA.

Powodzenia i do zobaczenia na następnych turniejach.

Maria Lech-Szajner
UKS Jantar Korlino

Free business joomla templates