Home„ Dzisiaj w Betlejem, dzisiaj w Betlejem wesoła nowina….”

„ Dzisiaj w Betlejem, dzisiaj w Betlejem wesoła nowina….”

17129 Logotypy POKL UE kolor

Niedługo nadejdzie ten magiczny dzień, w którym będziemy cieszyć się z narodzin Pana. W związku z tym wydarzeniem uczestnicy zajęć artystycznych zaprojektowali, a następnie wykonali przepiękne aniołki z masy solnej oraz bożonarodzeniowe kartki.

SL741458

Podczas pracy dzieci wykazały się dużą pomysłowością, starannością oraz dokładnością. Ich kreatywne postawy zaowocowały powyższymi cudami. Przed nimi jeszcze wiele możliwości ukazania talentów artystycznych, w tym plastycznych.

Zajęcia artystyczne prowadzone są w ramach projektu pn.: „Wsparcie indywidualizacji nauczania w Zespole Szkół Społecznych w Korlinie", które są finansowane z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Free business joomla templates