HomeMuzeum Pomorza Środkowego zaprasza do udziału w I Pomorskim Konkursie na Tradycyjną Palmę i Pisankę Wielkanocną

Muzeum Pomorza Środkowego zaprasza do udziału w I Pomorskim Konkursie na Tradycyjną Palmę i Pisankę Wielkanocną

Konkurs organizuje Muzeum Kultury Ludowej Pomorza w Swołowie. Mogą w nim wziąć udział osoby indywidualne, sołectwa, koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia oraz wszyscy zainteresowani z terenu Pomorza Środkowego. Konkurs ma na celu podtrzymanie pomorskich tradycji wielkanocnych oraz kształtowanie zainteresowań plastyką obrzędową wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Konkurs zostanie rozegrany w dwóch kategoriach: Palma Wielkanocna i Pisanka Wielkanocna.

Autorzy najpiękniejszych palm i pisanek otrzymają nagrody pieniężne.

Konkurs odbędzie się w Niedzielę Palmową – 24 marca 2013 roku na terenie Muzeum Kultury Ludowej Pomorza w Swołowie – Oddziale Etnografii Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku. Uroczyste rozstrzygnięcie oraz wręczenie nagród nastąpi o godz. 15.

Regulamin konkursu

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie karty uczestnictwa.

Free business joomla templates