HomeDzień Mamy

Dzień Mamy

„Dziś w przedszkolu szum od rana
z okazji dnia mamy
a my mamy Was kochamy
i nikomu nie oddamy"

W Społecznym Przedszkolu we wtorek 28 maja odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy. Przygotowania do tej uroczystości trwały kilka dni. Przedszkolaki poświęciły wiele czasu, aby ten dzień był dla ich mam wyjątkowy. Pani Marta- wychowawczyni przygotowała dla maluchów masę solną. Każdy przedszkolak odbił w masie swoją dłoń.

Kolejnego dnia wraz ze swoją wychowawczynią przedszkolaki nakręciły film. Odpowiadały na pytanie Jaka jest Twoja mamusia- dzieci w zabawny i uroczy sposób opisywały swoje mamy. Kiedy mamy oglądały projekcję filmu i swoje pociechy widać było w niejednym oku łezkę wzruszenia.

Maluchy przygotowywały również poczęstunek. Wspólnie z wychowawczynią upiekły babeczki (oczywiście przygotowywały masę do pieczenia). Dzieciakom najbardziej smakowała właśnie ta masa; już nie mówiąc ile frajdy wywołał warkot miksera. Tego samego dnia też przedszkolaki pakowały swoje prezenty dla mam.

Nadszedł dzień tak bardzo wyczekiwany przez przedszkolaki. Mamy zasiadły przy pięknie nakrytym stole, a maluszki powiedziały swoje wiersze. Po krótkim przedstawieniu wręczyły prezenty i wspólnie z mami obejrzały filmik. Wiele radości, emocji i wzruszeń towarzyszyło w tym dniu przybyłym gościom i dzieciom.

Free business joomla templates