HomeUstalenia Rady Rodziców dot. zbiórki funduszy na zakup pieca centralnego ogrzewania

Rada Rodziców przy Zespole Szkół Społecznych w Korlinie na zebraniu w dniu 17 września 2013 roku ustaliła następujące działania zmierzające do pozyskania środków finansowych na zakup pieca centralnego ogrzewania do szkoły:

1. Udział w Gminnych Dożynkach w Pałówku poprzez:

• przygotowanie stoiska dożynkowego wspólnie z Sołectwem Korlino, na którym będą sprzedawane: ciasto, kukurydza i parowane ziemniaki. Wszystkie potrawy muszą być dostarczone do Pałówka przed godz. 11.30. O godz. 12.00 rozpoczyna się msza św. i zgodnie regulaminem dożynek niedopuszczalne jest rozstawianie stoisk podczas mszy.
    W związku z powyższym proszę o przygotowanie po dwie blachy ciasta z każdej z klas (w uzgodnienie z wychowawcą klasy) oraz o zgłoszenie się osób chętnych do obsługi stoiska podczas dożynek. Przewidywany czas prowadzenia stoiska od godz. 14.00 do godz. 18.00. Do obsługi stoiska potrzebnych jest jednocześnie 5 osób (po dwie osoby do ciasta, do ziemniaków i jedna osoba do kukurydzy). Proszę o zgłoszenie się większej ilości osób, aby istniała możliwość zmiany o godz. 16.00.
  • sprzedaż cegiełek wartościowych - sprzedaż może być prowadzona po godz. 14.00. Proszę o zgłoszenie się 4 osób, które poprowadzą sprzedaż cegiełek.

2. Po uzyskaniu zgody Wójta Gminy Postomino na organizację zbiórki publicznej, na ternie Korlina, Łącka, Łężka i Królewa odbędzie się domokrążne kwestowanie. Termin kwesty zostanie ogłoszony na początku przyszłego tygodnia. W związku z powyższym proszę o zgłoszenie się po dwie osoby z każdej wioski, które przeprowadzą zbiórkę.

3. Zbiórka czarnego bzu, jarzębiny i jabłek- na sobotę (21 września) proszę o zebranie bzu czarnego (20 kg/ rodzinę) oraz w miarę możliwości jarzębiny i jabłek, które zostaną sprzedane uzgodnionemu odbiorcy w następujących cenach: bez czarny- 0,80zł/kg, jarzębina- 1,00zł/kg, jabłka 0,30zł/kg. Bez czarny i jarzębina w kiściach bez liści.

Odbiór owoców odbędzie się ok. godz. 15.00 w Łącku przy sklepie p. Kaczmarka, w Korlinie- przy szkole, w Królewie- przy świetlicy. Łężek proszę o dowiezienie zbiorów do Korlina.

4. Organizacja balu jesiennego - w dniu 9 listopada 2013 roku w strażnicy w Jarosławcu. Sala umożliwia organizację zabawy dla ok. 100 osób. Sala została użyczona Radzie Rodziców przez pana Piotra Żuchowskiego. Szczegóły dot. zabawy zostaną przekazane w terminie późniejszym.