HomeDzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 10. października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole. Akademię szkolną przygotowali uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum.

Nasi artyści uczcili ten dzień wierszem i piosenką. Wiele ciepłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli oraz pracowników szkoły. Uczniowie docenili wdzięczność i trud pracy nauczycieli, ciepłymi słowami podziękowali pracownikom szkoły za troskę i okazywane im serce.

Pełni przejęcia uczniowie klas I-III deklamowali piękne wiersze, a oprawę muzyczną stanowiły humorystyczne piosenki w wykonaniu ucznia klasy IV, uczennic klasy V oraz II i III gimnazjum. Na zakończenie wszyscy uczniowie zaśpiewali gromkie ,, Sto lat", a przedstawiciele samorządu szkolnego wręczyli symboliczną różę.