HomePierwszy wniosek- pierwszy sukces!

Pierwszy wniosek- pierwszy sukces!

Panie Anna Dąbrowska i Małgorzata Korowajczyk- nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej przygotowały projekt „Z przyrodą za pan brat" polegający na organizacji wycieczek i wyjazdów dla 35- osobowej grupy dzieci. W ramach projektu Panie zaplanowały wyjazd do Gdańska Szybką Koleją Miejską, spotkanie z myśliwym, wyjazd do Pomiłowa do „Bocianiego Gniazda", spotkanie z ornitologiem, wycieczkę rowerową oraz wiele innych atrakcji przyrodniczych.

Panie wychowawczynie po raz pierwszy aplikowały o dofinansowanie zewnętrzne i odniosły sukces. Pomysł spodobał się organizatorom konkursu- Fundacji Banku Zachodniego WBK w ramach Programu Bank Dziecięcych Uśmiechów, co zaowocowało uzyskaniem dofinansowania w wysokości 3400 zł. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.