HomeSukcesy naszych uczniów na przeglądzie w Darłowie

Sukcesy naszych uczniów na przeglądzie w Darłowie

DSCN3525 CustomW piątek 11 kwietnia i w sobotę 12 kwietnia w Darłowskim Ośrodku Kultury odbyły się Powiatowe Prezentacje Solistów i Amatorskich Zespołów Teatralnych. W przeglądzie w Darłowie wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół Społecznych w Korlinie- Małgorzata Kołodziejczyk- solistka (gimnazjum) oraz dwie grupy teatralne- „Arlekin" (gimnazjum)oraz „OD-NOVA" (szkoła podstawowa).

Tytuł Laureata oraz kwalifikacje do etapu wojewódzkiego uzyskał Teatr „Arlekin" z Zespołu Szkół Społecznych w Korlinie ze sztuką „Roma i Julian" wg własnego scenariusza.

Grupa teatralna „OD-NOVA" swoją prezentacją wywalczyła wyróżnienie. Gosia Kołodziejczyk, która po raz pierwszy uzyskała kwalifikacje do etapu powiatowego niestety nie została wyróżniona, jednak jej występ zasłużył na pochwałę.

Serdecznie gratulujemy artystom oraz opiekunom: Pani Barbarze Ansel, Pani Edycie Stachowskiej oraz Marcie Maksymiuk. Pasja i determinacja opiekunów jest wspaniałą motywacją dla artystów. Tegoroczne sukcesy uczniów naszej szkoły przysporzyły wiele radości i dumy całemu Zespołowi Szkół Społecznych w Korlinie- dyrekcji, pracownikom, uczniom, rodzicom naszych uczniów oraz widzom i słuchaczom przeglądów artystycznych.

Trzymamy kciuki za udany występ „Arlekina" podczas przeglądu wojewódzkiego.

Teatr stał się już tradycją Zespołu Szkół Społecznych w Korlinie, swego rodzaju znakiem firmowym, który co roku dostarcza nam wiele pozytywnych emocji.

Serdecznie gratulujemy!