HomeKorlino - „Szkoła w Ruchu”

Korlino - „Szkoła w Ruchu”

W dniu 30 maja na boisku szkolnym przy Zespole Szkół Społecznych w Korlinie odbyły się zawody sportowe w mini piłce koszykowej drużyn mieszanych. Impreza została zorganizowana w celu podkreślenia walorów rekreacji fizycznej w krzewieniu zachowań prozdrowotnych wśród dzieci i młodzieży w ramach akcji „Szkoła w ruchu”.

W rozgrywkach wzięły udział reprezentacje klas IV – VI, ale organizacyjnie akcję wspierali również uczniowie klas gimnazjalnych. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem, upłynęły w przyjemnej atmosferze i w duchu fair-play. Nad sprawną organizacją i bezpieczeństwem rozgrywek sprawował opiekę Pan Ireneusz Topoliński nauczyciel wychowania fizycznego. Planujemy włączyć się w podobną akcję już za rok!