HomeWycieczka do Kudowy Zdroju i Czech

Wycieczka do Kudowy Zdroju i Czech

wycieczka 11W maju uczniowie trzeciej klasy gimnazjum naszej szkoły udali się na pożegnalną wycieczkę do Kudowy Zdroju i Czech. Naszym głównym celem była wyprawa do bajecznego Skalnego Miasta- labiryntu niezwykłych skał, szczelin, wąwozów, jeziorek oraz wodospadów- położonego w okolicy czeskich miejscowości Teplice i Ardspach. W Czechach zwiedziliśmy również zabytkowe miasteczka z pięknymi zamkami, czyli Nachod i Teplice nad Metują.

W Polsce wybraliśmy się na Szczeliniec i do labiryntu Błędnych Skał w Górach Stołowych. Niezwykłych doznań dostarczył nam także pobyt w słynnej Kaplicy Czaszek w Kudowie Zdroju oraz spacer po zabytkowym Parku Zdrojowym. Jednym słowem wycieczka była naprawdę udana i wielka szkoda, że to już ostatnia.

wycieczka 1