HomeVeni, Vidi,ViciKonkurs Języka Polskiego

Konkurs Języka Polskiego

IMG 2538-j.polski

Anastazja Czernikowska i Faustyna Szymańska reprezentowały szkołę w jeszcze jednym kuratoryjnym konkursie - Konkursie Języka Polskiego. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowała się Anastazja Czernikowska uzyskując tytuł finalistki.

Wielkie gratulacje dla naszych uczennic, jesteśmy dumni z osiągnięć dziewczyn. Gratulujemy również ich Rodzicom.

Sukcesy uczniów są sukcesami ich wspaniałych nauczycieli. Wiliam Artur Ward powiedział: „ Słaby nauczyciel – opowiada. Dobry nauczyciel – wyjaśnia. Bardzo dobry nauczyciel – demonstruje. Genialny nauczyciel – inspiruje".

Dziękuję Pani Lidii Safader-Nędzusiak i Pani Edycie Stachowskiej, które potrafiły inspirować swoich uczniów, zaszczepić w nich pasje, wzmacniać przy pokonywaniu trudności. Dziękuję za ogrom włożonej pracy.

W imieniu całej społeczności szkolnej życzę uczennicom dalszych sukcesów w szkołach ponadpodstawowych, a Paniom jak najwięcej takich uczniów.

Grażyna Kozar, dyrektor szkoły

Poprawiono: piątek, 16, kwiecień 2021 21:26