HomeVeni, Vidi,ViciII NAGRODA DLA MIŁOSZA W XXVIII OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE POETYCKIM

II NAGRODA DLA MIŁOSZA W XXVIII OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE POETYCKIM

20220530 144241

Miłosz Stachowski ze Społecznej Szkoły Podstawowej w Korlinie wziął udział w XXVIII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Janusza Korczaka organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku.

Celem konkursu było zachęcanie dzieci i młodzieży do twórczości literackiej, pobudzanie wrażliwości poetyckiej i aktywności twórczej oraz odkrywanie i promowanie talentów młodych twórców. Konkurs był przeznaczony dla uczniów ze szkół podstawowych.

Zadaniem młodych poetów było napisanie zestawu wierszy o dowolnej tematyce. Utwory poetyckie Miłosza dostały dostrzeżone przez jurorów i uczniowi naszej szkoły przyznano II NAGRODĘ w kategorii 13-15 lat.

Nagrodzone i wyróżnione wiersze zostaną opublikowane w Internecie oraz w pokonkursowym tomiku poetyckim "Randka z Erato" wraz z podaniem ww. danych osobowych uczestników. Elektroniczna wersja tomiku zostanie zamieszczona na stronie internetowej Organizatora.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Edyta Stachowska

Poprawiono: wtorek, 31, maj 2022 15:04