HomeTurniej Tenisa Stołowego

Turniej Tenisa Stołowego

tenisDo rozgrywanego w dniu 18.12.2015r. w Zespole Szkół w Pieszczu ,,Powiatowego Turnieju Tenisa Stołowego'' zgłosiło się siedem szkół z terenu powiatu sławieńskiego, m.in. Gimnazjum: Darłowo, Stary Jarosław, Malechowo, Sławno, Postomino, Pieszcz oraz my- Korlino. Na turnieju zajęliśmy zaszczytne III miejsce w kategorii Szkół Gimnazjalnych, na drugim miejscu uplasowało się gimnazjum z Malechowa.

Pierwszą lokatę objęło Gimnazjum ze Sławna. Szkołę Korlino reprezentowali uczniowie Jakub Capar z kl. I gimnazjum oraz Bartłomiej Brauer z klasy II gimnazjum. Uczniowie ci, pracowali sumiennie na tak wysoki wynik od dawna, uczestnicząc w zajęciach tenisa stołowego w świetlicy środowiskowej, a ponadto doskonalili grę na zajęciach wychowania fizycznego.

Gratulacje, tak trzymać chłopaki!
Ireneusz Topoliński nauczyciel wf.

tenis