HomeWielkanocny konkurs

Wielkanocny konkurs

kartkiZ okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych ogłosiliśmy wewnątrzszkolny konkurs na najciekawszą kartkę świąteczną z życzeniami w języku angielskim. Liczył się przede wszystkim ciekawy pomysł, poprawność językowa oraz estetyka. Wszyscy uczniowie włożyli dużo wysiłku i starań w wykonanie kartek, z których wybraliśmy osiem najpiękniejszych.

W klasach I – III szkoły podstawowej zwycięzcą konkursu została Faustyna Szymańska z klasy III, drugie miejsce otrzymali Olga Czarniak oraz Aleksander Czernikowski z klasy I, a trzecie miejsce uzyskał Filip Karowski również z klasy I. W klasach IV SP do I gimnazjum pierwsze miejsce zdobyła Paulina Bryl z klasy I, drugie miejsce Wiktoria Czernikowska również z klasy I, a trzecie miejsce otrzymali Malwina Taraska kl.V oraz Jakub Kasiński kl. VI. Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody.
Dziękuję wszystkim uczniom za udział w konkursie!

Justyna Żabka
nauczyciel języka angielskiego