HomePrzegląd powiatowy

Przegląd powiatowy

foto 2Dnia 7 maja bieżącego roku w Darłowskim Ośrodku Kultury Wiktoria Kondras ( uczennica kl.V), Małgorzata Kołodziejczyk ( uczennica klasy III gimnazjum) oraz zespół wokalny „Metamorfoza" ( uczniowie gimnazjum w składzie: Paulina Bryl, Patrycja Kamińska, Julia Walentynowicz, Natalia Szymańska, Tobias Urbanowicz, Adrian Garlacz, Małgorzata Kołodziejczyk, Ewelina Piaseczna, Martyna Radzikowska, Olimpia Stachowska, Julita Zdrzeniecka) zaprezentowali swoje wokalne umiejętności w Powiatowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej oraz Powiatowym Przeglądzie Solistów i Muzycznych Zespołów Estradowych.

Wszyscy nasi uczniowie z wielkim zaangażowaniem zaśpiewali swoje utwory wprawiając w zachwyt zebraną publiczność. Solistki dowiodły, że ich miejscem realizowania swoich pasji jest scena. Zespół wokalny „Metamorfoza" piękną interpretacją utworu pt.: „Jedyne, co mam" wyśpiewał wyróżnienie.

Wszystkim serdecznie gratuluję wspaniałych kreacji wokalnych i życzę dalszych sukcesów w przyszłości.

Barbara Ansel

foto 1