HomeAmelia i Patryk w czołówce I Powiatowego Konkursu Piosenki Patriotycznej- Kopnica 2016

foto 7Dnia 22 listopada tego roku w Kopnicy odbył się I Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej. Naszą szkołę reprezentowali: solistka Amelia Szymańska – uczennica klasy VI szkoły podstawowej oraz solista Patryk Pawlak – uczeń klasy I gimnazjum. Amelia wzruszającym wykonaniem utworu „ Dziewczyna z granatem w ręce" poruszyła serca zgromadzonej publiczności oraz jurorów. Zasłużenie zajęła I miejsce w swojej kategorii wiekowej deklasując solistów z ponad 10 – u szkół. Patryk brawurowo zaśpiewał „Dziś idę walczyć mamo" i otrzymał wyróżnienie.

Uczniowie naszej szkoły wykazali się umiejętnością interpretacji wokalnej utworu, nieprzeciętną barwą głosu oraz obyciem scenicznym.

Za swój udział otrzymali liczne nagrody, z których najatrakcyjniejszą jest rejs luksusowym jachtem po Morzu Bałtyckim.

Dziękujemy uczniom za zaangażowanie w przygotowania do konkursu oraz sam udział, który okazał się wielkim sukcesem.

Barbara Ansel, Marta Maksymiuk

foto 1