HomeIV Gminny Konkurs Przyrodniczy

IV Gminny Konkurs Przyrodniczy

konkurs 27W piątek, 19 maja w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Przyrodniczy ,,Z przyrodą za pan brat". Do konkursu zgłosiły się wszystkie szkoły z gminy Postomino. Uczestnicy musieli zmierzyć się z niełatwym testem. Rywalizacja była ogromną, pomiędzy poszczególnymi szkołami były niewielkie różnice w punktacji. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco: miejsce piąte – Szkoła Podstawowa w Staniewicach, miejsce czwarte – Zespół Szkół w Jarosławcu, miejsce trzecie – Zespół Szkół Społecznych w Korlinie, miejsce drugie – Zespół Szkół w Pieszczu, miejsce pierwsze – Zespół Szkół w Postominie.

Naszą drużynę, składającą się z uczniów klasy I,II,III reprezentowali: Aleksander Czernikowski, Michał Sówka, Maja Włodarczyk. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe.

Małgorzata Korowajczyk, Anna Dąbrowska

konkurs

Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia.