Podaruj nam 1%

HomeIV Gminny Konkurs Przyrodniczy

IV Gminny Konkurs Przyrodniczy

konkurs 27W piątek, 19 maja w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Przyrodniczy ,,Z przyrodą za pan brat". Do konkursu zgłosiły się wszystkie szkoły z gminy Postomino. Uczestnicy musieli zmierzyć się z niełatwym testem. Rywalizacja była ogromną, pomiędzy poszczególnymi szkołami były niewielkie różnice w punktacji. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco: miejsce piąte – Szkoła Podstawowa w Staniewicach, miejsce czwarte – Zespół Szkół w Jarosławcu, miejsce trzecie – Zespół Szkół Społecznych w Korlinie, miejsce drugie – Zespół Szkół w Pieszczu, miejsce pierwsze – Zespół Szkół w Postominie.

Naszą drużynę, składającą się z uczniów klasy I,II,III reprezentowali: Aleksander Czernikowski, Michał Sówka, Maja Włodarczyk. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe.

Małgorzata Korowajczyk, Anna Dąbrowska

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

Cytat dnia

Powtarzanie jest matką wiedzy.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates