Podaruj nam 1%

HomeKonkurs plastyczny „Moja rodzina i ja”

Konkurs plastyczny „Moja rodzina i ja”

konkurs 3Centrum Kultury i Sportu w Postominie organizuje już VII Festiwal Twórczości Artystycznej Przedszkolaków. Prace konkursu plastycznego „ Moja rodzina i ja" jest jedną z twórczości dzieci reprezentowaną podczas tego festiwalu. W społecznym przedszkolu dzieci pod czujnym okiem wychowawczyni stworzyły kolaż, który przedstawia ich bliskich – są to rysunki i zdjęcia. Z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie wyników.

 konkurs

 konkurs

 konkurs

 konkurs

 konkurs

 konkurs

 konkurs

 konkurs

 konkurs

 konkurs

 konkurs

 konkurs

 konkurs

 konkurs

 konkurs

 konkurs

 konkurs

Cytat dnia

Za nic to jest, co umiesz, gdy nikogo nie nauczysz.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates