Podaruj nam 1%

HomeTrzymaj formę

Trzymaj formę

forma 1W roku szkolnym 2016/2017 po raz kolejny nasza szkoła realizowała program profilaktyki „Trzymaj formę" realizowany we współpracy z Sanepidem w Sławnie. Celem programu jest edukacja w zakresie kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej i ich rodzin poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety, w oparciu o odpowiedzialność indywidualną i wolny wybór jednostki.

W ramach działań profilaktycznych uczniowie klasy piątej i klasy szóstej wzięli udział w projekcie edukacyjnym realizowanym na godzinach wychowawczych. Uczniowie zostali podzieleni na 3 grupy. Każda z grup określiła tematykę oraz zakres zadań do wykonania. Podczas zajęć uczniowie przedstawiali przygotowany przez siebie projekt. Uczestnicy projektu wykazali się dużą pomysłowością oraz kreatywnością przy doborze form prezentacji ( filmy edukacyjne, scenki dramowe, twórczość własna). Wszyscy uczniowie poszerzyli wiedzę na temat zdrowego stylu bycia w oparciu o prawidłowe żywienie, aktywność ruchową oraz życie bez nałogów.

Oto zaprezentowana tematyka oraz autorzy projektów:

  • „ Ruch w życiu człowieka"- Patrycja Belziuk , Anna Żelazko, Zuzanna Żukowska;
  • „Życie bez nałogów"- Otylia Gawlikowska, Amelia Lena Szymańska, Amelia Szymańska, Wiktoria Kondras, Wiktor Żuraw, Hubert Staszczak;
  • „Zdrowy styl odżywiania" – Kacper Kurek, Miłosz Walentynowicz, Łukasz Capar, Malwina Taraska.

Wychowawczyni klas Barbara Ansel dziękuje wszystkim uczniom, którzy z wielkim zaangażowaniem podeszli do realizacji projektów.

forma

forma

forma

forma

forma

forma

forma

Cytat dnia

Za nic to jest, co umiesz, gdy nikogo nie nauczysz.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates