Podaruj nam 1%

HomeTrzymaj formę

Trzymaj formę

forma 1W roku szkolnym 2016/2017 po raz kolejny nasza szkoła realizowała program profilaktyki „Trzymaj formę" realizowany we współpracy z Sanepidem w Sławnie. Celem programu jest edukacja w zakresie kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej i ich rodzin poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety, w oparciu o odpowiedzialność indywidualną i wolny wybór jednostki.

W ramach działań profilaktycznych uczniowie klasy piątej i klasy szóstej wzięli udział w projekcie edukacyjnym realizowanym na godzinach wychowawczych. Uczniowie zostali podzieleni na 3 grupy. Każda z grup określiła tematykę oraz zakres zadań do wykonania. Podczas zajęć uczniowie przedstawiali przygotowany przez siebie projekt. Uczestnicy projektu wykazali się dużą pomysłowością oraz kreatywnością przy doborze form prezentacji ( filmy edukacyjne, scenki dramowe, twórczość własna). Wszyscy uczniowie poszerzyli wiedzę na temat zdrowego stylu bycia w oparciu o prawidłowe żywienie, aktywność ruchową oraz życie bez nałogów.

Oto zaprezentowana tematyka oraz autorzy projektów:

  • „ Ruch w życiu człowieka"- Patrycja Belziuk , Anna Żelazko, Zuzanna Żukowska;
  • „Życie bez nałogów"- Otylia Gawlikowska, Amelia Lena Szymańska, Amelia Szymańska, Wiktoria Kondras, Wiktor Żuraw, Hubert Staszczak;
  • „Zdrowy styl odżywiania" – Kacper Kurek, Miłosz Walentynowicz, Łukasz Capar, Malwina Taraska.

Wychowawczyni klas Barbara Ansel dziękuje wszystkim uczniom, którzy z wielkim zaangażowaniem podeszli do realizacji projektów.

forma

forma

forma

forma

forma

forma

forma

Cytat dnia

Wszelka sztuka powinna stać się nauką, wszelka nauka - sztuką. Fryderyk Schlegel

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates