Podaruj nam 1%

HomeŚwięto Ziemniaka w Korlinie

Święto Ziemniaka w Korlinie

ognisko 7Dnia 28.09.2017r. (czwartek) dzieci ze Społecznego Przedszkola oraz gr. "O" świętowały Dzień Ziemniaka. Zaopatrzone w kalosze oraz wiaderka wyruszyły do p. Sadowskich na wykopki. Pogoda dopisała, więc dzieci z werwą zabrały się do pracy, a taczka szybko zapełniła się po brzegi brązowymi bulwami. Po zejściu z pola czekał na wszystkich smaczny poczęstunek-ziemniaki gotowane w mundurkach z masłem i solą (palce lizać!)

Atrakcją było palące się obok ognisko. Później okazało się, że w trawie, na drzewie i innych miejscach ukryły się przed dziećmi ziemniaki. Zadaniem przedszkolaków i "zerówiaków" było ich odnalezienie. W ciągu kilku chwil bystre oczka wypatrzyły wszystkie 18 sztuk. Po powrocie do szkoły i obiedzie dzieci udały się na zasłużony odpoczynek.

Bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji tego dnia, szczególnie p. Karolinie Banasik, p. Aleksandrze Lubońskiej, p. Annie Staś oraz p. Dorocie Skrzeczkowskiej.

wychowawczynie B. Kwiatek, M. Walczak-Sadowska

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

Cytat dnia

Powtarzanie jest matką wiedzy.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 96 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates