Podaruj nam 1%

HomeWycieczka do Doliny Charlotty

Wycieczka do Doliny Charlotty

dolina 3W środę, 27 września uczniowie klasy pierwszej Zespołu Szkół Społecznych w towarzystwie kolegów i koleżanek z gminy Postomino wzięli udział w wycieczce do jesiennej Doliny Charlotty. Wyjazd ten zotał zorganizowany przez Wójta Gminy Postomino.

Pierwszym punktem naszej wyprawy była wizyta w fokarium, dzieci uczestniczyły w karmieniu i pielęgnacji fok. Ssaki zaprezentowały nam swoje niezwykłe umiejętności, za co otrzymały gromkie brawa. Ogromną atrakcją wycieczki był rejs łódką i zwiedzanie zoo, a kulminacyjnym momentem wizyta na wyspie lemurów. Tego dnia król Julian był dla nas łaskawy i chętnie dał się pogłaskać. Po szaleństwach na placu zabaw i wizycie w zoo pełni wrażeń i nieco zmęczeni udaliśmy się na pyszny obiad. Dzięki niesamowitej jesiennej aurze mogliśmy w pełni cieszyć się wszelkimi atrakcjami tego niezwykle urokliwego miejsca.

Serdecznie dziękujemy panu Wójtowi Januszowi Bojkowskiemu za organizację tego wspaniałego wyjazdu i dzień pełen radości.

Uczniowie klasy I wraz z wychowawczynią Małgorzatą Korowajczyk

foto

foto

foto

foto

foto

Cytat dnia

Powtarzanie jest matką wiedzy.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates