Podaruj nam 1%

HomeWycieczka do Doliny Charlotty

Wycieczka do Doliny Charlotty

dolina 3W środę, 27 września uczniowie klasy pierwszej Zespołu Szkół Społecznych w towarzystwie kolegów i koleżanek z gminy Postomino wzięli udział w wycieczce do jesiennej Doliny Charlotty. Wyjazd ten zotał zorganizowany przez Wójta Gminy Postomino.

Pierwszym punktem naszej wyprawy była wizyta w fokarium, dzieci uczestniczyły w karmieniu i pielęgnacji fok. Ssaki zaprezentowały nam swoje niezwykłe umiejętności, za co otrzymały gromkie brawa. Ogromną atrakcją wycieczki był rejs łódką i zwiedzanie zoo, a kulminacyjnym momentem wizyta na wyspie lemurów. Tego dnia król Julian był dla nas łaskawy i chętnie dał się pogłaskać. Po szaleństwach na placu zabaw i wizycie w zoo pełni wrażeń i nieco zmęczeni udaliśmy się na pyszny obiad. Dzięki niesamowitej jesiennej aurze mogliśmy w pełni cieszyć się wszelkimi atrakcjami tego niezwykle urokliwego miejsca.

Serdecznie dziękujemy panu Wójtowi Januszowi Bojkowskiemu za organizację tego wspaniałego wyjazdu i dzień pełen radości.

Uczniowie klasy I wraz z wychowawczynią Małgorzatą Korowajczyk

foto

foto

foto

foto

foto

Cytat dnia

Nauki korzenie są gorzkie, ale owoce smaczne.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 98 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates