Podaruj nam 1%

HomeW wiosce Hobbitów

W wiosce Hobbitów

wioska-h 4Dnia 5 października uczniowie klas I-V wybrali się na plenerową wycieczkę do wioski Hobbitów znajdującej się w Sierakowie Sławieńskim. Pierwszym punktem naszego wyjazdu było zwiedzenie zagrody Hobbitów, czyli makiet przedstawiających sceny z życia tych bajkowych stworków. Następnie zostaliśmy podzieleni na drużyny i otrzymaliśmy zadania do wykonania. Klasy III,IV oraz V udały się na wspaniałą rowerową wyprawę do lasu, klasy młodsze trasę tę przebyły na przyczepce.

Każda drużyna otrzymała mapę oraz zestaw zadań do wykonania. Tabliczki z pytaniami umieszczone były na drzewach, zatem ważną rolą była umiejętność pracy w zespole, z czym wszystkie ekipy poradziły sobie wspaniale. Tego dnia pogoda nam dopisała i mogliśmy zachwycać się pięknem jesiennego lasu. Zakończeniem tego wyjazdu była smaczna zupa i pyszne grillowane kiełbaski. Na miejscu dzieci mogły zakupić pamiątki związane z twórczością Tolkiena.

Wyjazd ten był możliwy dzięki dofinansowaniu ze środków Urzędu Gminy Postomino w ramach zadania publicznego "Inicjatywy kulturalne Korlina i okolic".

Wych. L. Safader- Nędzusiak, B. Ansel, M. Korowajczyk, A. Dąbrowska

wioska-hobbitów

wioska-hobbitów

wioska-hobbitów

wioska-hobbitów

wioska-hobbitów

wioska-hobbitów

wioska-hobbitów

wioska-hobbitów

wioska-hobbitów

wioska-hobbitów

wioska-hobbitów

wioska-hobbitów

wioska-hobbitów

wioska-hobbitów

wioska-hobbitów

wioska-hobbitów

wioska-hobbitów

wioska-hobbitów

wioska-hobbitów

wioska-hobbitów

wioska-hobbitów

wioska-hobbitów

wioska-hobbitów

wioska-hobbitów

wioska-hobbitów

wioska-hobbitów

wioska-hobbitów

wioska-hobbitów

wioska-hobbitów

wioska-hobbitów

wioska-hobbitów

wioska-hobbitów

wioska-hobbitów

wioska-hobbitów

wioska-hobbitów

wioska-hobbitów

wioska-hobbitów

wioska-hobbitów

wioska-hobbitów

wioska-hobbitów

wioska-hobbitów

wioska-hobbitów

Cytat dnia

Powtarzanie jest matką wiedzy.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 132 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates