Podaruj nam 1%

HomeŚlubowanie

Ślubowanie

slubowanie 8W piątek, 27 października w Zespole Szkół Społecznych odbyło się uroczyste ślubowanie klasy pierwszej. Jednak zanim doszło do pasowania na ucznia, pierwszaki musiały zaprezentować swoje umiejętności recytatorskie, wokalne, a także pochwalić się zdobytą w klasie pierwszej wiedzą. Wszystkie dzieci były tego dnia niezwykle przejęte swoją rolą. Podczas akademii zaprezentowały się wspaniale, za co Pani dyrektor dokonała uroczystego ślubowania i wręczyła legitymacje szkolne.

Kolejne prezenty dzieci otrzymały od Pani Aleksandry Kurek, Przewodniczącej Rady Rodziców, jak również rodziców oraz uczniów naszej szkoły. Zwieńczeniem tego dnia był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców pierwszoklasistów.

Wych. Małgorzata Korowajczyk

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

slubowanie

Cytat dnia

Powtarzanie jest matką wiedzy.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates