Podaruj nam 1%

HomeII Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej w Kopnicy

II Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej w Kopnicy

konkurs 4Dnia 22 listopada bieżącego roku w Kopnicy odbył się II Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej. Nasi uczniowie sprostali wymogom konkursu. Mimo dużej i licznej konkurencji (19 szkół biorących udział w konkursie) przedstawiciele Zespołu Szkół Społecznych w Korlinie odnieśli sukces.

Miłosz Stachowski – uczeń klasy III, objawił się w kolejnym wcieleniu, tym razem jako solista. Brawurowo zaśpiewał wszystkim znany utwór „ My, pierwsza brygada". Doświadczenie sceniczne okazało się wielkim atutem młodego wokalisty.

Faustyna Szymańska – uczennica klasy V, odważnie wykonała utwór „Ojczyzna ma". Swój debiut wokalno – instrumentalny ( gra na gitarze) został doceniony przez jury, które przyznało solistce I miejsce w II kategorii wiekowej.

Amelia Szymańska – uczennica klasy VII, z licznymi sukcesami wokalnymi, po raz kolejny zaprezentowała się w nowej odsłonie. Tym razem wokalistka swoją oryginalną interpretacją utworu „Taki kraj" wywalczyła III miejsce w swojej kategorii wiekowej. Amelię na scenie wspierała starsza koleżanka – Wiktoria Czernikowska ( uczennica klasy III gimnazjum), która wykonała aranż gitarowy do wyżej wymienionej piosenki.

Nasi uczniowie wykazali się dużą odpornością na stres, nieprzeciętnymi umiejętnościami wokalnymi i instrumentalnymi, dużą wrażliwością mającą przełożenie na trafną interpretację prezentowanych przez siebie utworów.

Gratuluję tak wspaniałych sukcesów i życzę kolejnych w najbliższej przyszłości.

Barbara Ansel

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

Cytat dnia

U nauk korzenie gorzkie, ale owoce słodkie.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates