Podaruj nam 1%

HomeII Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej w Kopnicy

II Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej w Kopnicy

konkurs 4Dnia 22 listopada bieżącego roku w Kopnicy odbył się II Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej. Nasi uczniowie sprostali wymogom konkursu. Mimo dużej i licznej konkurencji (19 szkół biorących udział w konkursie) przedstawiciele Zespołu Szkół Społecznych w Korlinie odnieśli sukces.

Miłosz Stachowski – uczeń klasy III, objawił się w kolejnym wcieleniu, tym razem jako solista. Brawurowo zaśpiewał wszystkim znany utwór „ My, pierwsza brygada". Doświadczenie sceniczne okazało się wielkim atutem młodego wokalisty.

Faustyna Szymańska – uczennica klasy V, odważnie wykonała utwór „Ojczyzna ma". Swój debiut wokalno – instrumentalny ( gra na gitarze) został doceniony przez jury, które przyznało solistce I miejsce w II kategorii wiekowej.

Amelia Szymańska – uczennica klasy VII, z licznymi sukcesami wokalnymi, po raz kolejny zaprezentowała się w nowej odsłonie. Tym razem wokalistka swoją oryginalną interpretacją utworu „Taki kraj" wywalczyła III miejsce w swojej kategorii wiekowej. Amelię na scenie wspierała starsza koleżanka – Wiktoria Czernikowska ( uczennica klasy III gimnazjum), która wykonała aranż gitarowy do wyżej wymienionej piosenki.

Nasi uczniowie wykazali się dużą odpornością na stres, nieprzeciętnymi umiejętnościami wokalnymi i instrumentalnymi, dużą wrażliwością mającą przełożenie na trafną interpretację prezentowanych przez siebie utworów.

Gratuluję tak wspaniałych sukcesów i życzę kolejnych w najbliższej przyszłości.

Barbara Ansel

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

Cytat dnia

Pamiętajcie wszyscy młodzi, co kto umie, nie zaszkodzi.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates