Podaruj nam 1%

HomeZabawa andrzejkowa

Zabawa andrzejkowa

andrzejki-1 1W piątek, 1 grudnia, uczniowie klas I-III oraz przedszkolaki uczestniczyły w zabawie andrzejkowej. Pierwszym punktem spotkania była część dydaktyczna. Dzieci zostały zapoznane z historią wieczoru wróżb. Dowiedziały się w jaki sposób można poznać swoją przyszłość z tzw. „przymrużeniem oka" oraz poznały popularne przysłowia dotyczące andrzejek. Najmłodsi zachwycili ciekawymi przebraniami, a uczniowie podczas pracy grupowej mogli pochwalić się wcześniej zdobytą wiedzą dotyczącą tej tradycji.

Następnie odbyła się najbardziej oczekiwana przez dzieci wróżba – „buty". W przedszkolu szczęściarzami okazali się Jagoda Staś i Oliwier Żuraw, natomiast w klasach I-III prym wiodły pierwszaki: Sandra Lenczewska i Filip Najda. Kolejne wróżby przyniosły mnóstwo radości wszystkim uczestnikom zabawy. Tego szczególnego dnia nie obyło się również bez tańca u maluszków oraz słodkiego poczęstunku.

B. Ansel, M. Korowajczyk, A. Dąbrowska

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

Cytat dnia

Pamiętajcie wszyscy młodzi, co kto umie, nie zaszkodzi.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates