Podaruj nam 1%

HomeKorliński plac zabaw- miejsce spotkań

Korliński plac zabaw- miejsce spotkań

PA260022„Korliński plac zabaw- miejsce spotkań" to zadanie, którego głównym celem było stworzenie miejsca rekreacji i wypoczynku w miejscu zepsutego i usuniętego już placu zabaw. W ramach realizacji projektu dokonano zakupu i montażu elementów placu rekreacyjnego. Zostały zakupione huśtawka, zestaw zabawowy- wieża widokowa/ drabinka, 2 elementy siłowni zewnętrznej, pojedynczy klomb do kwiatów. Powstałe miejsce jest zagospodarowane, ładnie wygląda ¡doskonale komponuje się z całym wizerunkiem szkoły i wsi.

Uroczystego otwarcia placu rekreacyjnego w październiku br. dokonała Pani Grażyna Kozar-dyrektor szkoły, prezesi stowarzyszenia Pan Paweł Sadowski oraz Pani Maria Lech- Szajner, a także Pani Aleksandra Kurek- zastępca Wójta Gminy Postomino.

Projekt został częściowo sfinansowany ze środków własnych stowarzyszenia, a także uzyskał dofinansowanie w ramach „Działaj Lokalnie" oraz ze środków programu współpracy gminy Postomino z organizacjami pozarządowymi.

DSCN1805

PA260022

SL740570

stopka dl

Cytat dnia

Wszelka sztuka powinna stać się nauką, wszelka nauka - sztuką. Fryderyk Schlegel

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 95 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates