Podaruj nam 1%

HomeKorliński plac zabaw- miejsce spotkań

Korliński plac zabaw- miejsce spotkań

PA260022„Korliński plac zabaw- miejsce spotkań" to zadanie, którego głównym celem było stworzenie miejsca rekreacji i wypoczynku w miejscu zepsutego i usuniętego już placu zabaw. W ramach realizacji projektu dokonano zakupu i montażu elementów placu rekreacyjnego. Zostały zakupione huśtawka, zestaw zabawowy- wieża widokowa/ drabinka, 2 elementy siłowni zewnętrznej, pojedynczy klomb do kwiatów. Powstałe miejsce jest zagospodarowane, ładnie wygląda ¡doskonale komponuje się z całym wizerunkiem szkoły i wsi.

Uroczystego otwarcia placu rekreacyjnego w październiku br. dokonała Pani Grażyna Kozar-dyrektor szkoły, prezesi stowarzyszenia Pan Paweł Sadowski oraz Pani Maria Lech- Szajner, a także Pani Aleksandra Kurek- zastępca Wójta Gminy Postomino.

Projekt został częściowo sfinansowany ze środków własnych stowarzyszenia, a także uzyskał dofinansowanie w ramach „Działaj Lokalnie" oraz ze środków programu współpracy gminy Postomino z organizacjami pozarządowymi.

DSCN1805

PA260022

SL740570

stopka dl

Cytat dnia

Zabawa jest nauką, nauka zabawą. Im więcej zabawy, tym więcej nauki. Glenn Doman

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 161 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates