Podaruj nam 1%

HomeLekcja patriotyzmu w kinie

Lekcja patriotyzmu w kinie

W ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości Polski nasi uczniowie pojechali do Słupska na film „Dywizjon 303. Prawdziwa historia". Opowiada o polskich lotnikach, którzy dzięki niebywałym umiejętnościom i niesamowitej odwadze w znacznym stopniu przyczynili się do wygrania bitwy powietrznej o Anglię w czasie II wojny światowej.

Ich heroiczna postawa bez wątpienia może być przykładem dla wielu pokoleń Polaków, a słowa ówczesnego brytyjskiego premiera Winstona Churchilla o ich dokonaniach zawsze będą w nas budzić dumę narodową:

„Nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele tak nielicznym".

Cytat dnia

Wszelka sztuka powinna stać się nauką, wszelka nauka - sztuką. Fryderyk Schlegel

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 80 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates