Podaruj nam 1%

Home„100 drzew na 100-lecie odzyskania niepodległości Polski”

„100 drzew na 100-lecie odzyskania niepodległości Polski”

100 drzew 4Zespół Szkół Społecznych w Korlinie postanowił uczcić przypadającą w tym roku 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości w sposób ekologiczny. W poniedziałek 8 października w Korlinie i Łącku posadzone zostały przez uczniów i okolicznych mieszkańców drzewka i krzewy przekazane przez Szkółkę Leśną Stary Kraków.

Akcja miała na celu uczczenie w sposób szczególny 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, a przy okazji także zwrócenie uwagi na potrzebę stałej dbałości o środowisko naturalne Ojczyzny, gdyż taka proekologiczna postawa stanowi dzisiaj jedną z form patriotyzmu. Działania każdego z nas na rzecz środowiska naturalnego mają wymierne znaczenie i przynoszą konkretne korzyści ekologiczne. Szczególnie istotne są takie codzienne czynności, jak segregacja i właściwa utylizacja odpadów oraz dbałość o piękną polską przyrodę, w tym także otaczającą nas zieleń.

W imieniu całej społeczności szkolnej oraz mieszkańców Korlina i Łącka za pomoc w przeprowadzeniu akcji składamy serdeczne podziękowania Nadleśnictwu Sławno.

100 drzew 1

100 drzew 1

100 drzew 1

100 drzew 1

100 drzew 1

Cytat dnia

Nauka dostarcza i radości, i pociechy. Pliniusz Młodszy

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates