Podaruj nam 1%

Home„Ratujemy i Uczymy Ratować”

„Ratujemy i Uczymy Ratować”

rat 17Dnia 16 października wzięliśmy udział we wspólnym biciu rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej przez największą ilość osób. W tym wydarzeniu wzięło udział 38 uczestników ( uczniowie klas I –III, uczniowie klasy VI), którzy nieprzerwanie prowadzili czynności ratujące życie przez 30 minut. Uczniowie wykazali się bardzo dobrą znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy oraz wielkim zaangażowaniem w prowadzeniu akcji.

Uczniowie naszej szkoły blisko 10 lat są przygotowywani w zakresie udzielania pierwszej pomocy w ramach Programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować" prowadzonego przez Fundację WOŚP oraz przeszkolonych instruktorów. Dzieci chętnie uczestniczą w tych zajęciach, demonstrują swoje umiejętności na forum klasy. Systematyczne utrwalanie wiadomości oraz umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy pozwala na wykreowanie postaw pewności w odniesieniu do posiadanych umiejętności, co jest kluczowe przy podjęciu akcji ratowania ludzkiego życia.

Barbara Ansel, Anna Dąbrowska

rat

rat

rat

rat

rat

rat

rat

rat

rat

rat

rat

rat

rat

rat

rat

rat

rat

rat

rat

rat

rat

rat

rat

rat

rat

rat

rat

rat

rat

rat

rat

rat

rat

rat

rat

rat

rat

rat

Cytat dnia

Nauka dostarcza i radości, i pociechy. Pliniusz Młodszy

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates