Podaruj nam 1%

HomeDzień Jeża 2018

Dzień Jeża 2018

jez 89 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu „Dzień Jeża". Tego dnia dzieci miały okazję poszerzyć wiadomości na temat środowiska naturalnego jeży, ich sposobu poruszania się, odżywiania oraz tego w jaki sposób przygotowują się do zimy. Poznały również wiele ciekawostek z ich życia. W zabawie ruchowej „Jeżyki" naśladowały zachowanie kłujących stworzeń. Podsumowaniem zajęć było zrobienie legowiska dla wcześniej wykonanych jeżyków z plasteliny i makaronu.

w-ca: M. Walczak- Sadowska

jez 1

jez 1

jez 1

jez 1

jez 1

jez 1

jez 1

jez 1

jez 1

Cytat dnia

Zabawa jest nauką, nauka zabawą. Im więcej zabawy, tym więcej nauki. Glenn Doman

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 93 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates