Podaruj nam 1%

HomeWyjazd do filharmonii

Wyjazd do filharmonii

wyjazd 3Dnia 13 listopada uczniowie z klas starszych wraz z opiekunami pojechali na koncert muzyki filmowej do Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica im.Wojciecha Kilara w Słupsku. Uczniowie mieli możliwość wysłuchania utworów Wojciecha Kilara w różnych aranżacjach. Orkiestrą dyrygował Ruben Silva. Konferansjerka zapoznała młodzież z instrumentarium orkiestry symfonicznej oraz dorobkiem artystycznym wybitnego kompozytora. W trakcie koncertu słuchacze zdobyli wiedzę muzyczną na temat prezentowanych suit, walców, mazurów itp.utworów. W każdym z nich przedstawiony został aparat wykonawczy oraz krótka historia jego powstania.

Wyjazd do filharmonii stał się dużą atrakcją i okazją do spotkania z tzw. wyższą kulturą. Celem wyjazdu było wprowadzenie młodych ludzi w świat muzyki filmowej oraz umożliwienie jej odbioru na żywo.

Edyta Stachowska

wyjazd 1

wyjazd 2

wyjazd 3

Cytat dnia

Krótki żywot na świecie, lecz długa nauka.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates