Podaruj nam 1%

HomeRozśpiewane Korlino

Rozśpiewane Korlino

rospiewane 1Po sukcesach młodych wokalistów w Postominie przyszedł czas na ukazanie nieprzeciętnych umiejętności wokalnych naszych uczniów w Szkole Podstawowej im. Ludzi Morza w Kopnicy. Podczas III Powiatowego Konkursu Pieśni Patriotycznej zaprezentowali się: Wiktor Winiarski – uczeń klasy III szkoły podstawowej, Faustyna Szymańska – uczennica klasy VI oraz Wiktoria Kondras – uczennica klasy VIII.

Uczniowie zachwycili wysokim poziomem wokalnym, dużym zaangażowaniem osobistym podczas wykonania utworu oraz swobodą sceniczną. Wielki sukces odniósł Wiktor Winiarski, który piosenką „Serce w plecaku", wywalczył I miejsce w swojej kategorii wiekowej. Faustyna Szymańska zajęła III miejsce w kategorii klas IV-VI śmiałym wykonaniem utworu „Marsz, marsz Polonia" przy własnym akompaniamencie. Wielkie brawa należą się Wiktorii Kondras, która zachwycająco zaśpiewała utwór „Przytulmy Polskę do serca".

Dziękuję uczniom ZSS w Korlinie za godne reprezentowanie naszej szkoły, zaangażowanie w przygotowanie się do konkursu. Gratuluję sukcesów i życzę kolejnych niebawem.

Barbara Ansel

rospiewane

rospiewane

rospiewane

rospiewane

rospiewane

rospiewane

rospiewane

rospiewane

rospiewane

rospiewane

rospiewane

rospiewane

rospiewane

dyplomy skan Strona 1

dyplomy skan Strona 2

dyplomy skan Strona 3

dyplomy skan Strona 4

Scan

 

Cytat dnia

Zabawa jest nauką, nauka zabawą. Im więcej zabawy, tym więcej nauki. Glenn Doman

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 83 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates