HomeMikołajkowy wyjazd

Mikołajkowy wyjazd

mikolajki 1W dniu imienin świętego Mikołaja dzieci z przedszkola, oddziału przedszkolnego, klasy I, II, III i V wybrali się do kina „Bajka" w Darłowie. Naszym celem było obejrzenie historii zrzędliwego, cynicznego stwora o imieniu Grinch, który marzy tylko o jednym – by ukraść święta Bożego Narodzenia. Zabawna, pełna ciepła, uniwersalna, oszałamiająco sfilmowana historia świąteczna z olbrzymią dawką optymizmu zachwyciła wszystkich widzów – i tych małych, i tych troszkę większych :)

Miłym zaskoczeniem była loteria zorganizowana przez darłowskie kino, w której jeden z wylosowanych numerków okazał się szczęśliwy dla Kuby Frańczaka.

Dziękuję wszystkim opiekunom za bezpieczny powrót dzieci do szkoły.

Anna Dąbrowska

mikolajki 1

Wszelka sztuka powinna stać się nauką, wszelka nauka - sztuką. Fryderyk Schlegel