Podaruj nam 1%

HomeMikołajkowy wyjazd

Mikołajkowy wyjazd

mikolajki 1W dniu imienin świętego Mikołaja dzieci z przedszkola, oddziału przedszkolnego, klasy I, II, III i V wybrali się do kina „Bajka" w Darłowie. Naszym celem było obejrzenie historii zrzędliwego, cynicznego stwora o imieniu Grinch, który marzy tylko o jednym – by ukraść święta Bożego Narodzenia. Zabawna, pełna ciepła, uniwersalna, oszałamiająco sfilmowana historia świąteczna z olbrzymią dawką optymizmu zachwyciła wszystkich widzów – i tych małych, i tych troszkę większych :)

Miłym zaskoczeniem była loteria zorganizowana przez darłowskie kino, w której jeden z wylosowanych numerków okazał się szczęśliwy dla Kuby Frańczaka.

Dziękuję wszystkim opiekunom za bezpieczny powrót dzieci do szkoły.

Anna Dąbrowska

mikolajki 1

mikolajki 1

mikolajki 1

mikolajki 1

mikolajki 1

mikolajki 1

mikolajki 1

mikolajki 1

mikolajki 1

Cytat dnia

Powtarzanie jest matką wiedzy.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 81 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates