Podaruj nam 1%

HomeMarzycielska Poczta

Marzycielska Poczta

20181207 111259Młodzież z wolontariatu wzięła udział w akcji Marzycielska Poczta. Akcja polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do chorych dzieci. Ze względów zdrowotnych dzieci te spędzają w domu lub w szpitalu większość swojego życia. Listy są szansą nawiązania nowych kontaktów z rówieśnikami, poznania prawdziwego życia, toczącego się poza czterema ścianami.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału a akcji. Na stronie www.marzycielska poczta.pl znajdują się profile dzieci oczekujących na listy.

20181207 111259

Cytat dnia

Wszelka sztuka powinna stać się nauką, wszelka nauka - sztuką. Fryderyk Schlegel

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 104 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates