Podaruj nam 1%

HomeMarzycielska Poczta

Marzycielska Poczta

20181207 111259Młodzież z wolontariatu wzięła udział w akcji Marzycielska Poczta. Akcja polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do chorych dzieci. Ze względów zdrowotnych dzieci te spędzają w domu lub w szpitalu większość swojego życia. Listy są szansą nawiązania nowych kontaktów z rówieśnikami, poznania prawdziwego życia, toczącego się poza czterema ścianami.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału a akcji. Na stronie www.marzycielska poczta.pl znajdują się profile dzieci oczekujących na listy.

20181207 111259

Cytat dnia

Powtarzanie jest matką wiedzy.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 99 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates