Podaruj nam 1%

HomeNIE – DLA UZALEŻNIEŃ

NIE – DLA UZALEŻNIEŃ

ckis 1Dnia 7 grudnia w CKIS w Postominie odbył się IV Gminny Przegląd Form Artystycznych „NIE – DLA UZALEŻNIEŃ". W artystycznej zabawie pt.: „ Dziękuję – ja się nie truję" wzięły udział dzieci z klas I- VI. Zespół wokalny „Frajda" pięknie zaprezentował się w piosence pt: „Mądry mały człowiek" wykazując się dużą swobodą sceniczną oraz nieprzeciętnymi umiejętnościami wokalnymi.

„ (...)Mów o złości i licz do dziesięciu
Ochłoń, ochłoń
Tolerancja – to nie ignorancja
Bezpiecznym w sieci bądź".

Podczas przeglądu wystąpił także zespół wokalny „Korliniaki z naszej paki" ze świetlicy środowiskowej w Korlinie przygotowany przez Panią Mariolę Bukowską oraz Elżbietę Rudzką. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem wyśpiewali protest przeciw paleniu papierosów.

Naszych młodych artystów można było również podziwiać w przedstawieniu teatralnym wystawionym przez Placówkę Dziennego Wsparcia w Królewie. Teatr zajął II miejsce w kategorii do lat 12. Serdecznie gratulujemy młodym aktorom oraz osobom przygotowującym dzieci do występu.

Podczas przeglądu uczniowie wysłuchali pogadanek na temat problemów związanych z uzależnieniem oraz o ich szkodliwości; obejrzeli prezentacje grup teatralnych oraz wysłuchali śpiewu solistów i innych grup wokalnych.

Nasi uczniowie godnie zaprezentowali szkołę na forum gminy, życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

Barbara Ansel, Anna Dąbrowska, Barbara Gofryk

ckis 1

ckis 1

ckis 1

ckis 1

ckis 1

ckis 1

ckis 1

ckis 1

ckis 1

ckis 1

ckis 1

ckis 1

ckis 1

ckis 1

ckis 1

ckis 1

ckis 1

ckis 1

ckis 1

ckis 1

ckis 1

ckis 1

ckis 1

ckis 1

ckis 1

Cytat dnia

Powtarzanie jest matką wiedzy.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates