Podaruj nam 1%

HomePasowanie na czytelnika 2018

Pasowanie na czytelnika 2018

dzieci 7W dniu 12 grudnia uczniowie klasy I zostali pełnoprawnymi czytelnikami szkolnej biblioteki. Pani Lidia Safader - Nędzusiak opowiedziała dzieciom jak należy zachowywać się w bibliotece, jak ona funkcjonuje oraz co trzeba zrobić, żeby móc wypożyczyć nową książeczkę. Pierwszaki zaprezentowały swoje umiejętności czytelnicze, dostały w prezencie książeczki, zakładki do książek i dyplomy oraz wypożyczyły swoje pierwsze książeczki.

dzieci 1

dzieci 1

dzieci 1

dzieci 1

dzieci 1

dzieci 1

dzieci 1

dzieci 1

dzieci 1

Cytat dnia

Powtarzanie jest matką wiedzy.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates