Podaruj nam 1%

Home„Do serca przytul psa...”

„Do serca przytul psa...”

schronisko2018 1Z okazji Miesiąca Dobroci dla Zwierząt obchodzonego w październiku nasi uczniowie zorganizowali, jak co roku, zbiórkę darów dla bezdomnych zwierząt ze słupskiego i darłowskiego schroniska.

Plonem akcji było zebranie kwoty 775 zł., za którą zakupiona została karma, a także kilkunastu koców, kołder i poduszek. Niektórzy zamiast pieniędzy dostarczyli zakupioną przez siebie żywność – w sumie kilkadziesiąt kilogramów suchej karmy i puszek.

Wysokość zebranej kwoty pozwoliła pobić ubiegłoroczny rekord, za co organizatorki akcji (p. M. Walczak -Sadowska i L. Safader-Nędzusiak) serdecznie dziękują wszystkim darczyńcom o wielkich sercach. A za rok kolejny rekord?

schronisko2018 3

schronisko2018 2

schronisko2018 1

Cytat dnia

Powtarzanie jest matką wiedzy.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates