Podaruj nam 1%

HomeBrawo dla Elizy

Brawo dla Elizy

DSC09922Pięcioletnia Eliza Waszkiewicz ze Społecznego Przedszkola w Korlinie zdecydowała się, za zgodą Rodziców, na ścięcie i podarowanie włosów na peruki dla kobiet, które są w trakcie leczenia onkologicznego. Szlachetny gest Elizy doceniliśmy na apelu szkolnym gromkimi brawami oraz słowami uznania.

Nie każdy wie, że na wykonanie jednej peruki zbierane są włosy od kilku osób, pasma muszą mieć minimum 25 cm - tyle wystarcza na perukę o długości włosa 15cm. Instrukcję jak oddać włosy oraz wykaz salonów współpracujących z fundacją Daj Włos! znajdziemy na stronie https://www.raknroll.pl/co-robimy/programy/daj-wlos/

DSC09922

 

eliza

Cytat dnia

Za nic to jest, co umiesz, gdy nikogo nie nauczysz.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates