Podaruj nam 1%

HomeMały Konkurs Recytatorski 2019

Mały Konkurs Recytatorski 2019

20190316 13162616 marca w Sławieńskim Domu Kultury odbył się Mały Konkurs Recytatorski w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego. Zespół Szkół Społecznych w Korlinie reprezentowali uczniowie, którzy zostali wyłonieni w drodze eliminacji gminnych. W kategorii I zaprezentowała się Michalina Matyjek, w kategorii II swoje utwory zaprezentowali Faustyna Szymańska oraz Miłosz Stachowski, natomiast przedstawicielką najstarszej grupy była Wiktoria Kondras, która zdobyła Wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 20190316 131626

Cytat dnia

Za nic to jest, co umiesz, gdy nikogo nie nauczysz.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates