Podaruj nam 1%

HomeGminny Przegląd Teatralny- Nasze sukcesy

Gminny Przegląd Teatralny- Nasze sukcesy

dyplomy teatr Strona 129 marca 2019 r. w Centrum Kultury i Sportu odbył się Gminny Przegląd Amatorskich Zespołów Teatralnych w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego. Zespół Szkół Społecznych w Korlinie, jak co roku już od lat, przyłączył się do tego wspaniałego przedsięwzięcia. Tym razem przedstawienia odegrały dwie grupy teatralne przygotowane przez panią Edytę Stachowską.

Teatr "Od-Nova" wystąpił w kategorii I i zajął II miejsce, natomiast "Arlekin" zaprezentował się kategorii II i także uplasował się na II miejscu. Tym samym uzyskał awans i wystąpi 13 kwietnia na eliminacjach powiatowych w Sławieńskim Domu Kultury. Jest to niewątpliwie powód do dumy!!!

Bardzo się cieszymy, że naszym uczniom tak bliski jest teatr. Dzięki grze mogą odkrywać siebie, stawać się kimś innym, mówić o rzeczach ważnych. Teatr daje im radość, wiarę w siebie, skłania do refleksji. I to jest właśnie najpiękniejsze.

Łącznie na scenie CKiS-u wystąpiło 25 naszych wychowanków. I to jest kolejny powód do dumy.

dyplomy teatr Strona 1

dyplomy teatr Strona 1

dyplomy teatr Strona 1

dyplomy teatr Strona 1

dyplomy teatr Strona 1

Cytat dnia

Za nic to jest, co umiesz, gdy nikogo nie nauczysz.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates