Podaruj nam 1%

HomeUczniowie w Teatrze Muzycznym w Gdyni

Uczniowie w Teatrze Muzycznym w Gdyni

IMG-20190331-WA000114 marca uczniowie klasy III gimnazjum wraz z wychowawczynią Edytą Stachowską odwiedzili Teatr Muzyczny w Gdyni. Tym razem przedmiotem uczty duchowej stał się "Wiedźmin"- musical na podstawie opowiadań Andrzeja Sapkowskiego. Niezwykła ciekawość oraz podekscytowanie towarzyszyły chyba większości oglądających podczas całego spektaklu. Nie sposób było choć przez chwilę pomyśleć o czymś innym, niż o tym, co działo się na scenie. Wartka akcja, odważne dialogi, zaskakujące kreacje- to właśnie najlepsze słowa, którymi określić można musical.

"Wiedźmin" to opowieść o Geralcie z Rivii, mutancie, który za pomocą czarów oraz niezwykłych umiejętności chroni nękany przez potwory lud. Stając się wyrazistą i zdeterminowaną postacią, budzi podziw i repekt. Choć jest bezlitosny dla wrogów, skrywa wielką wrażliwość, jest oddany przyjaciołom i stara się zwalczyć wszelkie, zagrażające im zło.

Spektakl zdecydowanie warto obejrzeć.

IMG-20190331-WA0001

Cytat dnia

Za nic to jest, co umiesz, gdy nikogo nie nauczysz.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 92 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates