Podaruj nam 1%

HomeDzień Mamy i Taty w przedszkolu

Dzień Mamy i Taty w przedszkolu

dm 324 maja obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji dzieci zaprezentowały piosenki i wiersze o rodzinie oraz utwory muzyczne poznane na zajęciach z rytmiki. Przedszkolaki wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane laurki. Dzień upłynął w miłej atmosferze przy wspólnych zabawach i słodkim poczęstunku. Bardzo dziękujemy rodzicom za liczne przybycie.

 dm 1

 dm 1

 dm 1

 dm 1

 dm 1

 dm 1

 dm 1

 dm 1

 dm 1

 dm 1

 dm 1

Cytat dnia

Czego się nauczymy, tego nam nikt nie wydrze.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates