HomeIII miejsce w Powiatowym Konkursie Mitologicznym

III miejsce w Powiatowym Konkursie Mitologicznym

mitologia 115 maja 2019r. uczennice klasy VI z Zespołu Szkół Społecznych w Korlinie- Anastazja Czernikowska, Magdalena Jurewicz, Faustyna Szymańska- po raz pierwszy wzięły udział w konkursie z mitologii organizowanym przez nauczycieli ze Szkoły Podstawowej w Postominie. Całość składała się z trzech etapów. Najpierw należało rozwiązać test, którego wyniki miały wpływ na przebieg dalszej części konkursu. Można było walczyć o miejsce indywidualnie, ale także grupowo.

Kolejnym etapem konkursu były kalambury, a ostatnim odpowiedzi na wylosowane przez kapitanów drużyn pytania za 1, 2 lub 3 punkty.

Ostatecznie nasze uczennice, które były najmłodszymi uczestniczkami, uplasowały się na III miejscu. Zaskoczeniem także okazało się III miejsce indywidualne Anastazji Czernikowskiej. Bardzo serdecznie gratulujemy wygranym. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku także powalczą...

DYPLOMY

mitologia 1

Za nic to jest, co umiesz, gdy nikogo nie nauczysz.