Podaruj nam 1%

HomeSukcesy najmłodszych

Sukcesy najmłodszych

foto 1W dniu 1 czerwca uczeń klasy II – Dominik Zięba – zajął I miejsce w I Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Kołobrzeski Konkret Taneczny" w kategorii hip – hop solo 9-11 lat oraz I miejsce w kategorii hip – hop formacje 9-11 lat z zespołem FLOW KIDS.

Tego samego dnia na usteckiej promenadzie odbyły się zawody rowerkowe, w których udział brał nasz przedszkolak Mikołaj Luboński oraz jego starszy brat – uczeń klasy I – Jakub Luboński. Obaj stanęli na najwyższym miejscu na podium.

Serdecznie gratulujemy chłopcom i cieszymy się, że chętnie biorą udział w konkursach pozaszkolnych.

foto 1

foto 1

foto 1

Cytat dnia

Nauka w las nie wiezie, a z lasu wyprowadza.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates