Podaruj nam 1%

Home„Życie jest sztuką – sztuką tworzenia”

„Życie jest sztuką – sztuką tworzenia”

sztuka 1

Od marca w Zespole Szkół Społecznych w Korlinie odbywają się zajęcia plastyczne oraz zajęcia logiczne pod tytułem: „Życie jest sztuką – sztuką tworzenia". Dzieci z klas młodszych poznają różne techniki plastyczne, grę „Mankala", uczą się funkcjonowania w społeczeństwie podczas zabaw typu „Poczta", „Sklep". Podczas zajęć plastycznych uczniowie wykonywali świeczniki, motylki, malowali kotki wykonane z masy solnej, wypełniali obrazki wydzieranką, kulkami z plasteliny, wykonywali figurki Dalmatyńczyków z plasteliny uczestnicząc w konkursie „Kreatywni", kolorowali mandale, wykonywali obrazki techniką frotaż i collage, rzeźbili w mydle.

Uczniowie kształtowali umiejętność pracy w zespole, uczyli się umiejętności organizowania własnego warsztatu pracy oraz ekonomicznego wykorzystywania materiałów. Podczas zajęć logicznych dzieci kształtowały umiejętność przenoszenia zdobytej wiedzy do życia codziennego, uczyły się robić zakupy, korzystać rozsądnie z pieniędzy. Projekt będzie kontynuowany do końca czerwca oraz od września do listopada 2019r.

Zajęcia finansowane przez Urząd Gminy Postomino w ramach realizacji programu profilaktycznego „Życie jest sztuką – sztuką tworzenia".

Anna Dąbrowska

sztuka

sztuka

sztuka

sztuka

sztuka

sztuka

sztuka

sztuka

sztuka

sztuka

sztuka

sztuka

sztuka

sztuka

sztuka

sztuka

sztuka

sztuka

sztuka

sztuka

sztuka

sztuka

sztuka

sztuka

sztuka

sztuka

sztuka

sztuka

sztuka

sztuka

sztuka

sztuka

Cytat dnia

Wszelka sztuka powinna stać się nauką, wszelka nauka - sztuką. Fryderyk Schlegel

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates