Podaruj nam 1%

HomeWycieczka do Doliny Charlotty

Wycieczka do Doliny Charlotty

dolina 2Dnia 27 września uczniowie klasy pierwszej pojechali na wycieczkę do Doliny Charlotty. Pierwszą atrakcją była wizyta w Fokarium, gdzie dzieci obserwowały karmienie fok połączone z pokazem tresury tych uroczych zwierząt. Po dużej porcji wrażeń uczestnicy wycieczki udali się do ZOO, a następnie na wodne safari. Zwieńczeniem wyjazdu był pobyt na placu zabaw, gdzie uczniowie mieli okazję integrować się z rówieśnikami ze Szkoły Podstawowej w Jarosławcu. Na zakończenie wszyscy udali się do restauracji Gościniec na przepyszny obiad.

Serdecznie dziękujemy Wójtowi Gminy Postomino, Panu Januszowi Bojkowskiemu, za ufundowanie wyjazdu, który dostarczył tak wiele pozytywnych wrażeń, utrwalił i wzbogacił wiedzę przyrodniczą oraz zintegrował zespół klasowy w relacji: uczeń – uczeń, uczeń – nauczyciel.

Barbara Ansel, Ewelina Zięba

dolina 1

dolina 1

dolina 1

dolina 1

dolina 1

dolina 1

dolina 1

dolina 1

Cytat dnia

Nauka jest zbiorem wypróbowanych przepisów. Paul Valery

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates